برگزاری پویش ملی “فناوری‌های دانش‌بنیان و مردم” در تهران

برگزاری پویش ملی “فناوری‌های دانش‌بنیان و مردم” در تهران

حریریه خبر- پویش و نمایشگاه ملی “فناوری‌های دانش‌بنیان و مردم” با شعار فناوری‌های دانش‌بنیان مسیری نوین در راستای رونق تولید و اشتغال مردمی از ۲۵ تا ۲۸ شهریور ماه امسال در تهران برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، دبیرخانه پویش ملی فناوری‌های دانش‌بنیان و مردم با هدف معرفی شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور، ایجاد هویت ایرانی اسلامی، نهادینه‌سازی گفتمان فناوری‌های دانش‌بنیان، افزایش سهم خدمات فرهنگی در اقتصاد دانش‌بنیان و ایجاد ارتباط دو طرفه با شهروندان، دانش‌آموختگان، فناوران و کارآفرینان این حوزه، نمایشگاه فناوری‌های دانش‌بنیان و مردم را برگزار می‌کند.
مؤسسه خانه فرهیختگان علم و فرهنگ، نخستین مؤسسه فعال در ترویج و توسعه فرهنگ اقتصاد دانش‌بنیان در سطوح مختلف است. یکی از ظرفیت‌های فرهنگی، تبلیغاتی و اقتصادی این نمایشگاه راه‌اندازی پویش ملی فناوری‌های دانش‌بنیان و مردم میان برگزارکنندگان، حامیان مادی و معنوی، بازدیدکنندگان و عموم مردم است.
این نمایشگاه در گذرگاه بلوار کشاورز تهران با حضور شرکت‌های دانش بنیان برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان جهت حضور در این نمایشگاه و کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.kbtp.ir مراجعه کنند.
هدف خانه فرهیختگان علم و فرهنگ از برگزاری این نمایشگاه، ترویج فناوری‌های راهبردی در جامعه است تا تجاری‌سازی محصولات و خدمات شرکت‌های دانش‌بنیان آسان‌تر شود.
مؤسسه خانه فرهیختگان علم و فرهنگ یکی از سازمان‌های فعال در حوزه فناوری‌های راهبردی و اقتصاد دانش‌بنیان در راستای اجرایی شدن سیاست‌های مقام معظم رهبری در حوزه علم، فناوری و اقتصاد مقاومتی و پیگیری موضوع فرهنگ، علم و فناوری در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است.
دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *